Oferujemy Państwu

Pokoje Gościnne, Domki Letniskowe oraz Studia.


Dom Wypoczynkowy Elizabeth mieści się w spokojnej dzielnicy.

Do morza jest około 12 minut spacerem i 200m do rzeki Łeby.
Obiekt znajduje się przy kanale Chełst - port rybacki.

 

Pokoje:

 

Oferujemy gustownie urządzone pokoje 2, 3 i 4-osobowe. W każdym pokoju m. in. telewizja kablowa. Pokoje znajdują się na I-szym i II-gim piętrze. Każdy pokój posiada własną, w pełni wyposażoną łazienkę o wysokim standardzie i ładnej kolorystyce. Do dyspozycji gości jest domowa kuchnia kompletnie wyposażona. Miłe, wieczorne chwile można przyjemnie spędzić w przestronnej, stylowej sali kominkowej.

 

Domki:

 

Ponadto czeka na Państwa piękny kompleks 8 nowych domków letniskowych. Domki są murowane, piętrowe, zbudowane w wysokim standardzie, z myślą o wygodzie i komfortowym pobycie naszych Gości. Każdy domek posiada na parterze salonik dzienny z telewizorem, kompletnie wyposażoną kuchnię i łazienkę. Na piętrze są dwie sypialne i WC z umywalką. Kuchnia zaopatrzona jest w lodówkę, zlewozmywak, kuchenkę elektryczną z pochłaniaczem, czajnik, komplet naczyń, sztućców i garnków. W sumie w każdym domku może wygodnie mieszkać od 4 do 6 osób. Domki są ogrzewane, zasilane we wszystkie media, również w ciepłą wodę.

 

Posesja:

 

Na posesji znajduje się duży ogród, plac zabaw dla dzieci, grille, meble ogrodowe, bezpłatny parking. Teren jest ogrodzony, zamknięty i bezpieczny. Jest możliwość połączenia z internetem. Ponadto udostępniamy rowery, sprzęt wypoczynkowy i wędkarski. Przyjmujemy zwierzęta domowe.

Pomagamy zorganizować wycieczki krajoznawczo-turystyczne, wyprawy w morze, połowy ryb, imprezy okolicznościowe, zabawy i pikniki rekreacyjno-sportowe.

 

Ważne informacje:

* do dyspozycji Gości altanka, leżaki, parking bezpłatny

* każdy domek posiada osobnego grilla

* wychodząc z obiektu nie ma żadnych progów można wjechać z ulicy wózkiem

* udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (brak stopni i progów)

* możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dzieci - 5 zł, siedzonko - 5 zł

* do dyspozycji trampolina (musi być rodzic przy zabawie dziecka na trampolinie)

* certyfikat na plac zabaw (firma zewnętrza go przygotowała), w pobliżu sklepy

* w okolicy wiele atrakcji dla dzieci: jurassic park, stadniny koni, oceanarium, gokarty, park linowy, nauka surfingu ( ok. 5 km)" oraz ścieżki rowerowe

 

 

Oferujemy miłą i kompetentną obsługę, zapraszamy serdecznie!